شماره های تماس:

0747 87 86 86

0784 87 86 86

0790 87 86 86

بهتر است برای خرید از سایت توکری عضو سایت ما شوید!

اگر در خرید از سایت توکری مشکلی دارید، به یکی از شماره ها تماس بگیرید.

رهنمای استفاده از سایت توکری (tookry supermarket guidline)

رهنمای خرید از سوپر مارکیت انترنتی و تلفنی توکری

 

مشتری گرامی!

جهت خرید از سایت توکری به موارد ذیل عمل نمائید:

1-  ابتدا سایت توکری را با نام www.tookry.com  در انترنت یا از طریق گوگل باز نمائید.

2-  در قسمت زیر لوگو و نام سایت عناوین دسته های اجناس به صورت کلی درج گردیده که قرار ذیل می باشند: خشکبار، لبنیات، نوشیدنی ها، شیرینی باب، میوه خشک، شوینده و بهداشتی، لوازم آرایشی، ادویه غذا و تازه باب. شما هر چیزی را که مربوط یکی از دسته ها بوده و می خواهید بخرید کلیک نموده و در هر بخش جزئیات آن نمایان می گردد.

3-  در ادامه هر جنسی را که ضرورت دارید کلیک کنید تا انواع مختلف آن جنس با تصاویر و کیفیت و جزئیات آن برای شما قابل دید شود.

4-  جنسی را که کلیک کردید شامل ده ها نوع و از ده ها کمپنی مختلف می باشد. شما پس از مطالعه دقیق جزئیات جنس و نظر به قیمت، کیفیت، نام کمپنی، وزن و تصویر آن می توانید یکی از آنها را انتخاب کنید.

5-  زمانیکه آن جنس مورد پسند شما واقع شد و آن را قابل خرید تشخیص دادید بالای گزینه « می خرم» در پائین همان جنس کلیک کنید. پس از کلیک بر این گزینه در قسمت بالا به شما پیام داده می شود که شما این جنس را به بل خرید تان اضافه کرده اید.

به این ترتیب شما یک جنس را به بل خرید تان اضافه کردید. برای خرید بیشتر و اضافه کردن سایر اجناس ضروری به بل خرید تان دوباره بخش مربوطه را در بالای سایت کلیک کنید یا به صفحه اول برگردید و برای خرید جنس جدید همین راه را پیش بگیرید. شما می توانید ده ها و صدها جنس را به همین ترتیب به بل خرید تان اضافه کنید.

6-   زمانیکه تمام اجناس ضروری تان را به همین ترتیب به بل خرید اضافه کردید و خرید تان تمام شد برای نهایی کردن خرید و ارسال سفارش در قسمت بالای سایت سمت چپ گزینه «بل خرید شما» را کلیلک کرده بعد در پائین آن گزینه «مشاهده بل خرید» را کلیک کنید. پس از کلیک آن تمام جزئیات بل خرید تان نمایان و مشخص می گردد.

7-  در بل خریدی که برای تان باز شده در برابر هر جنس تعداد آن را مشخص کنید. و هم چنین در کنار آن گزینه «حذف» نیز وجود دارد. شما در صورتی که از خرید جنسی منصرف شده باشید می توانید با کلیک بر گزینه «حذف» آنرا از بل خرید تان حذف کنید و فقط اجناسی را که علاقه دارید، در بل خرید تان باقی بگذارید. در صورتیکه بل خرید تان را خوب چک کردید به پائین بل خرید مراجعه کنید که دو گزینه قابل مشاهده است. با کلیک در گزینه «ادامه خرید» شما می توانید اجناسی را جدیداً به ذهن تان آمده به بل خرید تان به طریق گذشته اضافه کنید. اما در صورتیکه پس از مشاده کامل بل خرید آنرا کافی دانسته خواستید سفارش دهید در پائین بل خرید سمت چپ گزینه «تسویه حساب» وجود دارد. با کلیک بر آن، بل خرید شما نهایی شده و مرحله درج مشخصات شما به عنوان مشتری و خریدار آغاز می گردد تا ما بتوانیم به صورت دقیق جنس را به آدرس شما ارسال کنیم.

مرحله درج مشخصات مشتری خود به شش مرحله ضروری تقسیم شده و خواهشمندیم با دقت و حوصله مندی آن را تکمیل کنید تا از یک خرید عالی و مطمئن لذت ببرید. مرحله اول و دوم کمی طولانی است اما متباقی آن به آسانی قابل مرور است.

مرحله اول:

در مرحله اول از شما پرسیده می شود که مشتری قدیم هستید یعنی قبلا در سایت ثبت تان کرده اید؟ یا این که مشتری جدید هستید؟ سمت راست برای مشتری جدید بوده و سمت چپ برای مشتری قبلی می باشد. در صورتیکه مشتری قدیم باشید در سمت چپ فقط با درج ایمیل و پسورد(رمز) سفارش تان را ادامه دهید. اما در صورتیکه مشتری جدید هستید در ذیل آن دو گزینه وجود دارد یکی «ثبت نام» و دیگری «تسویه حساب به صورت مهمان». گزینه «ثبت نام» شما را به عنوان مشتری دایم ثبت نام می کند اما در گزینه «تسویه حساب به صورت مهمان» شما را صرف برای یک بار خریدی که انجام می دهید ثبت نام می کند و در آینده شما دوباره ضرورت به تکمیل کردن تمام جزئیات دارید. اما در گزینه «ثبت نام» شما در آینده به عنوان مشتری دایم فقط ایمیل و پسورد(رمز) را وارد کرده از سایت به آسانی خرید می کنید.

فرض می کنیم شما مشتری جدید هستید و می خواهید مشتری دایم ما باشید، در این صورت شما در قسمت راست صفحه گزینه ثبت نام را کلیک کرده (البته از قبل انتخاب شده است) و در زیر آن گزینه ورود را کلیک کنید. با کلیک بر آن مرحله دوم ثبت معلومات در مورد مشتری آغاز می گردد.

مرحله دوم:

این مرحله تحت عنوان «اطلاعات شخصی شما» قرار دارد که گزینه ها یا آپشن های زیادی وجود دارد. برای ارسال دقیق اجناس پشت دروازه منزل شما پر کردن چند گزینه خیلی ضروری است که با علامت ستاره سرخ رنگ مشخص گردیده است. این گزینه ها از این قرار اند: نام تخلص ایمیل تلفن (شماره فعال شما) رمز عبور تکرار رمز عبور آدرس (خیلی دقیق)   شهر ولایت.

پس از تکمیل این گزینه ها شما در قسمت پائین سمت چپ ابتدا گزینه «من شرایط و قوانین و مقررات را خوانده ام و آنرا قبول دارم» را انتخاب کنید. این گزینه به این معنی است که شما شرایطی را که در صفحه اول سایت ذکر گردیده اند دیده اید و آنرا قبول دارید. این شرایط در صفحه اول سایت در سمت راست درج می باشند.

مرحله سوم:

در مرحله سوم در مورد آدرس شما از شما سوالی مطرح می شود. پرسیده می شود که از آدرسی که قبلا نوشته اید استفاده می کنید یا آدرس جدید وارد می کنید در صورتیکه آدرس قبلی تان درست بود ادامه را کلیک کنید اما در صورتیکه آدرس جدید را وارد می کردید آنرا وارد کرده و گزینه «ادامه» را در پائین سمت چپ کلیک کنید.

مرحله چهارم:

در مرحله چهارم در قسمت حمل و نقل قبلا تکمیل است و به شکل رایگان می باشد. صرف شما اگر کدام توضیحی در مورد خرید تان دارید در مکانی که تعیین شده بنویسید که کاملا اختیاری است. اما در صورتیکه توضیحی ندارید گزینه «ادامه» را کلیک کنید.

مرحله پنجم:

وقتی مرحله پنجم باز شد اگر در قسمت روش پرداخت توضیحی دارید بنویسید در غیر آن باز هم گزینه «ادامه» را کلیک کنید. پس از آن مرحله ششم باز می گردد.

مرحله ششم:

در این مرحله، بار دیگر بل خرید شما با تمام جزئیات آن نشان داده می شود تا شما بار دیگر خود را در مورد بل خرید و جزئیات آن مطمئن سازید. در صورتیکه تمام جزئیات بل خرید شما مطابق میل شما بود در قسمت پائین بل خرید سمت چپ گزینه «تائید سفارش» را کلیک کنید. با این کلیک شما یک خرید آنلاین یا انترنتی کاملا موفقانه را در سوپر مارکیت انترنتی و تلفنی توکری انجام داده اید. پیام اطمینان از ثبت سفارش برای تان ارسال می گردد. شما مطمئن باشید که بل خرید شما ارسال شده است.

هم چنین پس از ثبت سفارش یا ارسال بل خرید شما برای اطمینان بیشتر، از طرف مدیران سوپر مارکیت توکری به همان شماره‌ی تلفن که درج کرده اید، با شما تماس گرفته می شود.

سفارش شما حداقل در نیم ساعت و حداکثر در یک ساعت پشت دروازه منزل تان می رسد و دوباره با شما تماس گرفته شده و اجناس تان تحویل داده می شود.